OKAN KONUT

Tel: +90 216 912 10 01 Fax: +90 216 325 11 30

info@okankonut.com

İnsan Kaynakları

Okan Konut yaklaşık 4000 çalışanı ile birçok alanda öncü rolünü üstlenen grubumuzun benimsemiş olduğu “Önce İnsan” felsefesi ile; grup şirketlerimizin strateji ve hedefleri doğrultusunda devamlı dinamik ve değişime açık organizasyonel yapısında insan kaynağına en etkin ve verimli şekilde profesyonel gelişim ve kariyer fırsatları sunarak geleceğini Okan Konut bünyesinde görmesini sağlamaktır.

İşe Alım Süreci ?

Uygun insan kaynağı profilinin hiçbir ayırım yapmadan ve ayrıcalık tanımadan şirkete kazandırıldığı ve firmanın başarısında kritik rol oynayan bir süreçtir. İstanbul merkezde yer alan İnsan Kaynakları Yönetimi’ne başvurulur. Bu başvurular online veya posta yolu ile yapılabilir

Staj Süreci ?

Staj Programları ile amacımız, kuruma ve sektöre katkı sağlarken, potansiyel çalışma arkadaşlarımızı değerlendirmektir. Şirketimizde her yıl Okan üniversitesinin İş Yaşamına Hazırlık Programı kapsamında öğrencilere 1 veya 3 ay staj yapma imkanı sağlanmaktadır. Staj dönemleri Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül aylarıdır. Diğer Üniversitelerden gelen başvurularda değerlendirmeye alınmaktadır. Stajyer talepleri Nisan-Mayıs aylarında tüm departmanlardan alınır. Başvuru yapan öğrenciler, İnsan Kaynakları Müdürlüğü ile yapılan mülakatlar doğrultusunda staja kabul edilir.

Eğitim Süreci ?

Rekabet ortamında insan kaynağımızla avantajlı konuma gelmek, çalışanlarımızın profesyonel iş bilgisini ve yetkinliklerini geliştirmek anlayışıyla çalışanlarımızın iş yaşamlarına ve kişisel gelişimlerine dönük olarak gelişimlerini, farklı kanallarla sürekli olarak desteklemekteyiz

Ücret Politikası ve Sosyal Haklar ?

Ücret artışları, Ocak ayında olmak üzere yılda bir defa yapılmaktadır. Yapılan artış oranlarında enflasyon ve kıyaslama verileri dikkate alınmakta; özellikle pozisyonlara göre oluşturulan skalalarda ücret ayarlamaları gerçekleştirilmektedir. Ayrıca sağlık hizmeti olarak grup şirketlerimizin, şantiyelerimizin ve holdingimizin bünyesinde doktorlarımız görev yapmaktadır. İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında, çalışanlarımızın ulaşımı servisler aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.

İnsan Kaynakları Formu